preskoči na sadržaj

Osnovna škola Supetar

Login
e-Dnevnik

OŠ Supetar

Tražilica
Sigurniji internet

BRINI O SEBI

- BUDI DOBRO - proŽIVI COVID

Portal za škole
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Kalendar
« Svibanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Časopisi

Kontakt

 

Skockajte web! 2012

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1563541
Danas: 3
Prijevoz učenika

Sandučić povjerenja

Upis u srednje škole

Posjetite...

CARNet

Obrazovanje

Stručni skupovi

 

 
Djelatnici Osnovne škole Supetar

                                            

 

Ravnateljica škole

 Menjak Dubravka

 

Popis djelatnika

STRUČNA SLUŽBA

1.Restović Deni

 Psiholog

2.  Martinić Cezar Zoran (NZ)

 Defektolog

3.  Vrbatović Antonia

 Knjizničar    

4.  Martinić Tanja

 Pedagog

 

​UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

1.  Rakela Tanja

(zamjena: Petrov Marko)

 1.a

2. Petrov Mirjana 

(zamjena: Marinković Natalija)

 1.b

3. Ivelić Dijana

 2.a

4. Eterović Marica 

 2.b

5. Milišić Fanita

 3.a

6. Zlatar Litović Simonida

 3.b

7. Damjanović Ines

 4.a

8. Šlender Alda 

 4.b

9.  Cvitanić Josipa

 1. PŠ Nerežišća

10.  Tadić Marina

2. PŠ Nerežišća

11. Juričko Antonela 

(zamjena:  Stanić Marijana)

 3. PŠ Nerežišća

12. Frančeski Kristina

 4. PŠ Nerežišća

13. Kodžoman Andrijana

 Produženi boravak Ner.

14.  Franić Nives

(zamjena:  Barić Ivana)

 1. PŠ Sutivan

15. Mladineo Fani 

 2. PŠ Sutivan

16. Vodanović Antonela 

 3. PŠ Sutivan

17. Kunjašić Gospodnetić Ivana 

 4. PŠ Sutivan

18. Lončar Luči

 PRO

19. Prlić Kristina

 Posebna odgojno - obrazovna skupina

 

PREDMETNA NASTAVA

 

 

 

1. Jureta Anđela

 Hrvatski jezik

2. Della Croce Tea  

 Hrvatski jezik

3. Fabris Matulić Tea

 Hrvatski jezik,   Talijanski jezik

4.  Ivelić Ivo

 Likovna kultura

5. Kelava Daniel 

 Glazbena kultura

6. Šarić Zdravka

 Engleski jezik

7. Tavra Leona 

 Engleski jezik

8. Vladislavić Ivona

 Engleski jezik

9. Ugrinović Natalija 

 Matematika

10. Vušković Marija

 Matematika

11. Vrandečić Ljubica

 Matematika, Fizika

12. Mirić Silvana 

 Priroda, Biologija i Kemija

13. Kurte Anamarija

(zamjena: Radmilo Helena)

 Kemija, Biologija

14. Vladislavić Anđela 

 Povijest, Engleski jezik

15. Šandrk Melanka 

 Geografija

16.  Grgat Slavica

 Geografija

17. Dasenčić Eterović Sandra  

 Informatika

18. Bezmalinović Adea

 Informatika

19. Popović Ante 

 TZK

20. Šerić Michael 

 TZK

21. Šašo Ivka 

 Vjeronauk

22. Radić Marieta 

 Vjeronauk

23. Banić Branko 

 Vjeronauk

24. Gusić Pera 

 Vjeronauk

25. Bubalo Mirna

(zamjena: Matijaš Antonela)

 Vjeronauk

26. Rakela Ines

 Engleski jezik, Povijest

27. Katunarić Ines

 Tehnička kultura

28. Domančić Kujundžić Rozana 

 Talijanski jezik

29. Pavišić Mirna

30. Gyorek Stefanio (NZ)

Informatika

Njemački jezik

 




preskoči na navigaciju